KONTAKTA OSS

 

 

Öppetider
 

Mån - Tors: 8AM - 4.40PM
Fre: 8AM - 4PM
   
     
Adress    

Huvudkontor - Stockholm


Västra Finnbodavägen 4B
SE-131 30 Nacka
SWEDEN

Phn: +46 8 560 361 90
E-mail: info@techtum.se

Order


Phn: +46 8 560 361 90
E-mail: order@techtum.se

Weborders - här

Service


Claes Gustafsson

Phn: +46 8 519 26 199
E-mail: service@techtum.se

 

 

 

 

 

Personal    

Mikael Havsjö

Stockholm
CEO

Phn: 08-560 361 90 
Direct: 070-788 12 08
E: mike@techtum.se

Claes Gustafsson

Stockholm
Service

Phn service: +46 8 519 26 199
Direct:  +46 8 519 26 198 
E: claes@techtum.se

André Havsjö

Stockholm
Försäljning

Phn: +46 8 560 361 90
Direct: +46 72 034 85 98 
E: andre@techtum.se

Shiva Esfahani

Stockholm
Försäljning

Phn: +46 (0)-851926190
Direct: +46 (0)76 669 61 40
E: shiva.esfahani@techtum.se

Ulrica Karlsson

Umeå
Order & Ekonomi

Phn: +46 90 77 88 80
Direct: +46 90 205 92 32 
E: ulrica@techtum.se

Erik Krutrök

Stockholm
Service

Phn: +46 8 519 26 199
Direct:  +46 8 519 26 195 
E: erik.krutrok@techtum.se

Karin Nilsson-Sandqvist

Stockholm
Customer service & Order

Phn: +46 8 560 361 90
Direct: +46 90 205 92 33 
E: karin@techtum.se

Samba Macauley

Stockholm
Försäljning

 

Phn: +46 (0)-851926190
Direct:
+46 736199109
E: samba.macauley@techtum.se


 


How to find us

 

 

 

 

Our company is credit worthy according to Bisnode's credit assessment system that is based on a number of decision rules. This credit rating is updated on a daily basis, and always shows the current rating and date.

We are very proud of our high credit rating!

 

 

VÄLKOMMEN TILL TECHTUM LAB
Vi har sedan 1975 försett laboratorier som arbetar med DNA, RNA och proteiner med instrument och förbrukningsvaror. Techtum uppskattas speciellt för kunnig snabb personlig kontakt och trygghet även efter köp. 
 
VÅR MOTIVATION OCH MÅL
Vårt mål är att du som kund erbjuds innovativa/smarta/kostnadseffektiva produkter som hjälper dig i din forskning eller diagnostik.
Vår motivation är att du som kund ska känna att vi ger dig det där extra i form av bättre service och support än vad du kan få på annat håll.
VÅRT KONTOR
Techtum Lab AB 
Västra Finnbodavägen 4B
SE-131 30 Nacka

Tel: 090-77 88 80 
Epost: info@techtum.se
ÖPPETTIDER
Mån-tors: 08.00-16.45 
Fre: 08.00-16.00 
 
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.